OUTDO


Grid View:
Ön Sipariş
Quickview

Outdo Solar Jel Akü 100 Ah 12V

(0)
$218,79

Outdo Solar Jel Akü 100 Ah 12VOutdo solar jel akülerinin üzerinde yer alan LED ekran sayesinde ürün şarj ve kapasite durumu görülebiliyor. Aynı gösterge akünün kullanım sayacı olarak da kullanılıyor. LED ekran yine çevrim sayısını gösterdiği gibi akünün kullanımı esnasında gerekli kapasitenin düşmesi durumda sesli uyarı sistemini de içeriyor. Bu uy..

Ön Sipariş
Quickview

Outdo Solar Jel Akü 120 Ah 12V

(0)
$270,56

Outdo Solar Jel Akü 120 Ah 12VOutdo solar jel akülerinin üzerinde yer alan LED ekran sayesinde ürün şarj ve kapasite durumu görülebiliyor. Aynı gösterge akünün kullanım sayacı olarak da kullanılıyor. LED ekran yine çevrim sayısını gösterdiği gibi akünün kullanımı esnasında gerekli kapasitenin düşmesi durumda sesli uyarı sistemini de içeriyor. Bu uy..

Ön Sipariş
Quickview

Outdo Solar Jel Akü 150 Ah 12V

(0)
$309,92

Outdo Solar Jel Akü 150 Ah 12VOutdo solar jel akülerinin üzerinde yer alan LED ekran sayesinde ürün şarj ve kapasite durumu görülebiliyor. Aynı gösterge akünün kullanım sayacı olarak da kullanılıyor. LED ekran yine çevrim sayısını gösterdiği gibi akünün kullanımı esnasında gerekli kapasitenin düşmesi durumda sesli uyarı sistemini de içeriyor. Bu uy..

Ön Sipariş
Quickview

Outdo Solar Jel Akü 200 Ah 12V

(0)
$422,15

Outdo Solar Jel Akü 200 Ah 12VOutdo solar jel akülerinin üzerinde yer alan LED ekran sayesinde ürün şarj ve kapasite durumu görülebiliyor. Aynı gösterge akünün kullanım sayacı olarak da kullanılıyor. LED ekran yine çevrim sayısını gösterdiği gibi akünün kullanımı esnasında gerekli kapasitenin düşmesi durumda sesli uyarı sistemini de içeriyor. Bu uy..

Ön Sipariş
Quickview

Outdo Solar Jel Akü 65 Ah 12V

(0)
$157,02

Outdo Solar Jel Akü 65 Ah 12VOutdo solar jel akülerinin üzerinde yer alan LED ekran sayesinde ürün şarj ve kapasite durumu görülebiliyor. Aynı gösterge akünün kullanım sayacı olarak da kullanılıyor. LED ekran yine çevrim sayısını gösterdiği gibi akünün kullanımı esnasında gerekli kapasitenin düşmesi durumda sesli uyarı sistemini de içeriyor. Bu uya..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)